Generic StyleZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum of c-walk crew
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Welcome, read Rules and Introduce Yourself.

 

 nevidim žádnou aktivitu

Goto down 
+2
Fafaneoo
avien
6 posters
AutorZpráva
avien
Helper
Helper
avien


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 28. 04. 10

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyWed Sep 22, 2010 6:42 pm

neaktivita?????????? to neni dobrý Razz
Návrat nahoru Goto down
Fafaneoo
Administrators
Administrators



Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 26. 04. 10

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyThu Sep 30, 2010 7:30 am

to ne no, chtělo by to trochu oživit Smile
Návrat nahoru Goto down
avien
Helper
Helper
avien


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 28. 04. 10

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyThu Sep 30, 2010 5:11 pm

a co crew battly ???
Návrat nahoru Goto down
Celys
Administrators
Administrators
Celys


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 06. 10
Age : 31
Location : DC

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyFri Oct 01, 2010 9:59 am

V blízké době by to chtělo začít organizovat mixtape, který by nás zase trochu zviditelnil a třeba bychom docílili i větší aktivity zde. Polovina memberů sem nechodí, protože se tu nic neděje. Já sem chodim skoro každej den se podívat jestli něco není nového Smile Wink.
Crew battly bychom mohli udělat, ale podle mě by to bylo vhodnější až po mixtapu.
Jen malý návrh - Mixtape by mohl být použit pro otevření tryoutu a možná bychom docílili nových členů, kteří by sem chodili.
Dávám jen návrhy, o tomhle musí rozhodnout někdo jiný Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
avien
Helper
Helper
avien


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 28. 04. 10

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptySat Oct 02, 2010 1:43 pm

Nwm, ale nejdřív by to chtělo aktualizovat list kdo je vůbec aktivní, protože někdo už newalkuje a nemá smysl ho držet v crew. Nějáký členy bych taky vyhodil, at se udělá místo pro nový aktivní. U pár členu jsem zatim nevidel ani jedno vidko...Třeba Andrev a LagyG tu bych taky vyhodil. Nwm no, ale myslim si, jestli uděláme ten mixtape, tak tohle probrat.
Návrat nahoru Goto down
Celys
Administrators
Administrators
Celys


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 06. 10
Age : 31
Location : DC

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyTue Oct 05, 2010 12:28 pm

List memberů se dá přetřídit i tim, kdo nedodá video, pokud nebude mít závažný důvod (chybí noha, nejsou boty Very Happy) tak nekativita při tvorbě mixtapu může být podnět k vyloučení ...
ale to chce aby to řešilo víc lidí jak 2-3 ...
Návrat nahoru Goto down
chendajr




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 08. 05. 10

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyThu Oct 14, 2010 1:09 pm

hosi nvm jak to je kdyz sem v YvB a v GnZ Neutral sylwerr mi totiz psala ze muzu byt napsany jen v jedny crew Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fafaneoo
Administrators
Administrators



Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 26. 04. 10

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyThu Oct 14, 2010 3:27 pm

tak si vyber Wink
Návrat nahoru Goto down
eRo




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 13. 05. 10
Age : 29
Location : F-M

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyThu Oct 21, 2010 10:10 pm

Zdravíčko Smile Omlouvám se , ale vůbec jsem neměl přístup na internet protože chodím na Infromační technologii a mám málo času na kompu . Jakože trénuju normal a natočím nějaké to vidko , jinak ohledně aktivosti bych to nějak pořešil tím , že bych nějaké členy s prominutím vyhodil , protože jsou neaktivní včetně mě Very Happy . Divím se že tu ještě jsem Smile a že jste mě ještě nevyhodili po takové dlouhé době Smile .. Tryouts are Open by byl fajn ... Smile Natočit video by neměl být problém pro mě , protože příští týden mám volno středa,čtvrtek,pátek a víkend no Smile tudíž nechám to na párečka Fafíka Smile
Návrat nahoru Goto down
Steel

Steel


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 30. 08. 10
Age : 27
Location : Jaulou u DC

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptyWed Jan 26, 2011 7:32 pm

Neni tu žádna Aktivita mno co se dá dělat..Smile)
Musíme to tu nějak oživit jakože když jsem přídu tk jsem tu sama..Very Happy Nebo z Celysem..Wink Smile)
Návrat nahoru Goto down
eRo




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 13. 05. 10
Age : 29
Location : F-M

nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu EmptySat Feb 05, 2011 1:06 pm

Tak něco vymysli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nevidim žádnou aktivitu Empty
PříspěvekPředmět: Re: nevidim žádnou aktivitu   nevidim žádnou aktivitu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
nevidim žádnou aktivitu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Generic StyleZ :: Spam Tread.-
Přejdi na: